Polak na Antypodach ...
... czyli Ania i Bartek na drugim końcu świata
poniedziałek, 24 grudnia 2012
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a także ciepłej i rodzinnej atmosfery, chwili zadumy i spokoju ducha przy wigilijnym stole, oraz Szczęśliwego Nowego Roku
życzą:
Ania i Bart
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz